5powodow.pl

Sprawdź nasze kompleksowe propozycje

Nasze zadanie

Nie wiesz dlaczego warto wybrać się na pieszą wycieczkę po polskich górach? Zastanawiasz się jakie korzyści możesz uzyskać z jeżdżenia rowerem?Nie znasz odpowiedzi na pytania o sens studiowania czy założenia własnego biznesu? My damy Ci pięć powodów do zmiany zdania, spojrzenia na sprawę pod innym kątem czy wypróbowania czegoś, do czego podchodziłeś z rezerwą. Jesteśmy przekonani, że dołączając do grona naszych czytelników otrzymasz informacje, które będą korzystne dla Ciebie i Twojego stylu życia.

5 powodów do kupienia pakietu służącego monitorowaniu floty przez GPS

Monitorowanie to sprawa wielkiej wagi dla transportu - korzystać czy nie? Sprawa jest prosta. Przeczytaj o pięciu powodach korzystania z niego, które przygotowane zostały przez

http://www.monitorowanie24.pl/

1. Dowiesz się ile paliwa rzeczywiście wykorzystujesz oraz w jakich odcinkach czasu

Paliwo to istotny element zarządzania każdą firmą transportową. Paliwo napędza ciężarówki i nie ma opcji aby przewozić towary nie tankując. Niezależnie od tego czy nasza ciężarówka napędzana jest ropą czy benzyną, stan licznika nieustannie się kurczy i należy tankować. Na szczęście baki ciężarówek są spore, dlatego nie należy martwić się tankowanie co 1000 kilometrów, aczkolwiek nawet 400 litrów paliwa nie jest wielką ilością, jeśli nasz pojazd pali 18 litrów na każde setkę (60 mil). Monitoring paliwa pozwala firmie transportowej dowiedzieć się ile paliwa zostało rzeczywiście zużyte oraz na jakim odcinku - jeśli któryś z nich jest szczególnie problematyczny pod tym względem, to można zaplanować nową trasę, tak aby oszczędzić. Załóżmy, że daną trasę jeździ każdego dnia 10 tirów i przez jej konstrukcję tracimy aż 2 litry paliwa przez 100 kilometrów. Codziennie marnujemy zatem 20 litrów. Przeliczając to na miesiąc otrzymujemy wynik w okolicy 450 - co przeliczyć można na około 2300 złotych na stacji benzynowej.

2. Monitoring powie Ci jak szybko jadą Twoi kierowcy

Nie chcesz nieustannie płacić za mandaty i mierzyć się z zatrzymaniem prawda jazdy swoim pracownikom? To niełatwe zadanie, gdy trzeba przewieźć dużo palet w krótkim czasie. Terminy gonią, a pieniądze uciekają. Monitoring może Ci pokazać jaka jest aktualna prędkość całej Twojej floty, co z tym zrobisz, zależy tylko od Ciebie.

3. Sprawdź czy pojazd nie jest przeładowany

Nowoczesne narzędzia do monitorowania mają możliwość sprawdzenia nacisku na daną oś, co pozwoli Ci dowiedzieć się, czy któraś z nich nie jest zbytnio odciążona. Do znów oszczędność na paliwie (jeśli będziemy ładować mniej) a także zmniejszenie ryzyka mandatu czy nawet groźnego wypadku.

4. Zaplanujesz lepszą trasę

Monitorowanie dostarcza całą masę informacji ważnych dla logistyków pracujących w firmie transportowej. Chcesz wiedzieć, ile czasu zajmuje przejechanie jakiegoś odcinka, ile paliwa to kosztuje, jakie są przeszkody na trasie, dlaczego w jakimś miejscu samochód zwalnia? To wszystko powie Ci monitoring. Dzięki niemu lepiej zaplanujesz przejazd kolejnym razem, a następne ciężarówki ruszą alternatywnym torem.

5. Informacje z monitoringu dadzą Ci możliwość szybkiego zmieniania celów

Narzędzia GPS są idealnie zaprogramowane do tego aby umożliwić Ci zmianę celów dla swojej floty. Jeśli chcesz robić pustych przebiegów możesz sprawdzić jaki towar jest obecnie do zabrania z zagranicy i dostarczyć go do Polski - wystarczy tylko śledzić aktywnie trasę swojej floty.