5powodow.pl

Sprawdź nasze kompleksowe propozycje

Nasze zadanie

Nie wiesz dlaczego warto wybrać się na pieszą wycieczkę po polskich górach? Zastanawiasz się jakie korzyści możesz uzyskać z jeżdżenia rowerem?Nie znasz odpowiedzi na pytania o sens studiowania czy założenia własnego biznesu? My damy Ci pięć powodów do zmiany zdania, spojrzenia na sprawę pod innym kątem czy wypróbowania czegoś, do czego podchodziłeś z rezerwą. Jesteśmy przekonani, że dołączając do grona naszych czytelników otrzymasz informacje, które będą korzystne dla Ciebie i Twojego stylu życia.

5 powodów, dla których warto skorzystać z pośrednika nieruchomości

dom i kluczeJeśli chcesz nabyć lub sprzedać nieruchomość, to szukasz potencjalnego klienta lub sprzedającego na własną rękę? Pochłania to wile czasu i nerwów, a i tak nie masz gwarancji, że jest to najlepsza oferta. Jeśli masz takie obawy, to pomyśl o pośredniku nieruchomości. Oszczędzi Ci on dużo niepotrzebnego stresu. Jakie jest 5 powodów, dla których warto skorzystać z usług pośrednika nieruchomości.

 

 

Pośrednik nieruchomości bez tajemnic

1. Pomoc przy zakupie/ sprzedaży mieszkań/ domów

Przede wszystkim zadaniem pośrednika jest kojarzenie dwóch stron zainteresowanych nieruchomościami. Pomoże on wybrać najlepszą nieruchomość do zakupu, ale również jego pomoc będzie nieoceniona przy spieniężeniu domu lub mieszkania. Pośrednik nieruchomości sprawuje opiekę nad twoją transakcją od jej początku do końca. Konstruuje on umowę, która jest korzystna przede wszystkim dla klienta i sprawdzona przez prawnika. Pomaga to uniknąć wiele błędów.

2. Pomoc przy kupnie/ sprzedaży gruntu/ działki

Pośrednik nieruchomości zajmuje się nie tylko transakcjami związanymi z nieruchomościami takimi jak dom czy mieszkanie. Pomaga również w kwestiach zakupu i sprzedaży gruntu, działki i innych obiektów związanych z tematyką nieruchomości. Dzięki takiemu pośrednictwu możemy mieć pewność, że transakcja będzie bezpieczna i, że wybraliśmy najbardziej optymalną cenowo ofertę. Oprócz tego zabezpieczona jest cała prawna strona transakcji.

3. Pomoc przy wynajęciu nieruchomości

Pośrednik, to nie tylko transakcje związane z kupnem i sprzedażą. Zajmuje się on również wynajmem nieruchomości. Pomoże nam stworzyć idealną umowę najmu, która zagwarantuje nam bezpieczeństwo. Znajdzie również lokatorów na nasze mieszkanie i może podpisać umowę w naszym imieniu. Może to być bardzo duże ułatwienie w przypadku braku czasu.

4. Pośrednik pomoże uzyskać kredyt pod inwestycję

Pośrednicy nieruchomości współpracują z najlepszymi n rynku doradcami kredytowymi. Ich klienci mogą mieć dzięki temu dostęp do wielu ofert kredytów hipotecznych i innych. Gwarantuje to kompleksową obsługę klientów  biura.

5. Zarządzanie wynajmem np. w przypadku klientów zagranicznych

Jeśli klienci pośredniaka cierpią na brak czasu, mieszkają w innym mieście lub kraju, to mają możliwość również skorzystania z pełnej opieki nad wynajmem mieszkania. Oznacza to, że biuro pośrednictwa zajmuje się przygotowaniem nieruchomości pod wynajem, wyszukaniem klient, skonstruowaniu odpowiedniej umowy i jej podpisaniu oraz kontynuowaniu procesu wynajmu.

Pamiętajmy więc, pośrednik nieruchomości, to gwarancja bezpieczeństwa i oszczędności czasu. Dzięki nim nie popełnimy typowych błędów związanych z transakcjami dotyczącymi nieruchomości.