5powodow.pl

Sprawdź nasze kompleksowe propozycje

Nasze zadanie

Nie wiesz dlaczego warto wybrać się na pieszą wycieczkę po polskich górach? Zastanawiasz się jakie korzyści możesz uzyskać z jeżdżenia rowerem?Nie znasz odpowiedzi na pytania o sens studiowania czy założenia własnego biznesu? My damy Ci pięć powodów do zmiany zdania, spojrzenia na sprawę pod innym kątem czy wypróbowania czegoś, do czego podchodziłeś z rezerwą. Jesteśmy przekonani, że dołączając do grona naszych czytelników otrzymasz informacje, które będą korzystne dla Ciebie i Twojego stylu życia.

5 powodów dla których warto skorzystać z detektywa prowadząc firmę

Masz firmę i chcesz mieć pewność, że współpracujesz z właściwymi osobami lub nie jesteś pewny swoich pracowników. Nie wiesz jednak jak to sprawdzić? Postaw na agencje detektywistyczną. Oni w dyskretny sposób sprawdzą i rozwieją twoje wątpliwości. Dzięki temu zyskasz pewny grunt w interesach i wyeliminujesz ryzyko błędów.

 

 

Do czego wykorzystać detektywa w firmie?

 

1. Wywiad gospodarczy

Jeśli masz podpisać umowę z nowym wspólnikiem lub masz wchłonąć inną firmę, ale nie jesteś pewien, czy wszyscy są z Tobą szczerzy, to postaw na wywiad gospodarczy. Detektywi ustalą, jak wyglądają finanse danej firmy, jakie panują tam nastroje wśród pracowników oraz jak wyglądały wcześniejsze interesy firmy. Dzięki temu dowiesz się, z kim rzeczywiście masz do czynienia i czy ta firma rzeczywiście jest warta współpracy.

2. Analiza konkurencji

Okazuje się, że twojej konkurencji super się wiedzie, a Ty masz jakieś problemy w biznesie? Jeśli chcesz wiedzieć, co stoi za ich sukcesem, to wynajmij detektywa. On sprawdzi, jakie działania podjęła ostatnio konkurencja, że aż tak im się powodzi. Dzięki temu, możliwe będzie wprowadzenie podobnych rozwiązań w twojej firmie.

3. Ochrona przed nieuczciwymi klientami

Masz w rękach umowę z klientem, która jest bardzo dużo warta, ale nie jesteś do końca pewny, że po ciężkiej pracy twojej firmy, otrzymasz od niego zapłatę? Oddaj weryfikację tego w ręce detektywów. Dzięki temu dowiesz się, jaka jest kondycja finansowa twojego dużego klienta, czy ma jakieś długi i jak wyglądały jego wcześniejsze interesy. Może Cię to uchronić od problemów finansowych oraz zapobiec windykacji i sprawom ciągnącym się latami w sądzie.

4. Uczciwość pracowników i przyszłych kandydatów

Detektywi pomogą Ci również zweryfikować uczciwość twoich pracowników. Masz podejrzenie, że jakiś pracownik nie do końca jest uczciwy lub współpracuje z konkurencją. To bardzo delikatna sprawa, w której  detektywi zachowają pełną dyskrecję. Podobnie w przypadku kluczowych przyszłych pracowników. Jeśli chcesz sprawdzić, dlaczego rzeczywiście zmieniają firmę lub zweryfikować ich kwalifikacje, to pomoże Ci  tym właśnie agencja detektywistyczna.

5. Wykrywanie szpiegostwa

W przypadku firmy istnieje ryzyko szpiegostwa na przykład przez Internet. Detektywi pomogą Ci zweryfikować, czy nie masz zainstalowanego oprogramowania szpiegowskiego n firmowych komputerach lub telefonach. Detektywi pomogą również w wykrywaniu nielegalnie zainstalowanych kamer oraz podsłuchów w twojej firmie, aby uchronić Cię przed wyciekiem ważnych informacji.

Detektyw w firmie pomoże Ci w przypadku wywiadu gospodarczego wspólnika, pomoże Ci przeanalizować konkurencję, uchroni Cię przed nieuczciwymi klientami i pracownikami oraz zweryfikuje, czy twoja firma nie jest szpiegowana.