Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/ltbseo3/domains/5powodow.pl/public_html/plugins/system/yt/yt.php on line 21 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/ltbseo3/domains/5powodow.pl/public_html/plugins/system/yt/includes/libs/yt-minify.php on line 128 5 powodów, dla których warto wypożyczać auta

5powodow.pl

Sprawdź nasze kompleksowe propozycje

Nasze zadanie

Nie wiesz dlaczego warto wybrać się na pieszą wycieczkę po polskich górach? Zastanawiasz się jakie korzyści możesz uzyskać z jeżdżenia rowerem?Nie znasz odpowiedzi na pytania o sens studiowania czy założenia własnego biznesu? My damy Ci pięć powodów do zmiany zdania, spojrzenia na sprawę pod innym kątem czy wypróbowania czegoś, do czego podchodziłeś z rezerwą. Jesteśmy przekonani, że dołączając do grona naszych czytelników otrzymasz informacje, które będą korzystne dla Ciebie i Twojego stylu życia.

5 powodów, dla których warto wypożyczać auta

Autostrada

Istnieje wile powodów z jakich warto wypożyczać auta. Niska cena, niskie spalanie, czy też dobry stan techniczny pojazdów, to jedne z nich. Na pewno warto wypożyczać samochody z wypożyczalni, tylko w jakich sytuacjach sprawdzi się to rzeczywiście?


1. Wyjazd na wakacje

Przede wszystkim wypożyczyć auto możemy na wakacje. Potrzebujemy zapakować 2 rodziny do auta i jechać komfortowo? Ale nikt nie posiada busa? Wynajmijcie! Podróż będzie bezpieczniejsza, bo kierowcy będą się wymieniać, a i pasażerom będzie weselej w większej gromadce. Wynajęty samochód na wakacje ma również tą zaletę, ze możemy wybrać model jakiego nie posiadamy. Może więc to być oszczędny diesel. Podobnie jest w przypadku stanu technicznego, wypożyczając auto mamy gwarancję, że wypożyczalnia na bieżąco kontroluje stan techniczny swoich pojazdów. Poza tym nie wszędzie da się dotrzeć samolotem, warto więc wziąć pod uwagę podróż wynajętym autem.

2. Popsute auto

Co w sytuacji, gdy nasze auto, czy to prywatne jest popsute lub jeszcze gorzej rozwalone, a nas czeka pilna podróż autem? Najlepszym rozwiązaniem będzie także wynajem auta. Dzięki temu oszczędzimy nasz czas i bez problemu dotrzemy do celu podróży. Taki wynajęty samochód sprawdzi się na przykład przy pilnym transporcie osób na przykład za granice lub przy transporcie pracowników, gdy inne auto jest w naprawi.

3. Transport towaru

W przypadku firm wynajęte samochody to również dobre rozwiązanie dla transportu towarów. Dzięki wypożyczalni nie musimy się martwić, czy nasz towar zmieści się do auta, które posiadamy. Jeśli wypożyczamy auta transportowe to ich ładowność sięga nawet 1500 kilogramów, a pojemność takich aut wynosi od 12 do 24 metrów sześciennych.

4. Samochód zastępczy z OC sprawcy

Jeśli braliśmy udział w wypadku bez naszej winy, możemy się również starać o samochód zastępczy z OC sprawcy całego zdarzenia. Możemy skontaktować się z wypożyczalnią aut, która bezpłatnie podstawi nam auto, a nawet załatwi wszelkie formalności z ubezpieczycielem. Pamiętajmy ubezpieczyciel nie może nam narzucić auta, to my mamy wybór, jedynie klasa auta powinna być taka sama, jak ta uszkodzonego auta.

5. Ślub

Kiedy jeszcze przyda nam się auto z wypożyczalni? Tak, będzie idealne w tym wyjątkowym dniu jaki jest ślub. Wybrany model, który dobrze się prezentuje zawiezie nas do kościoła oraz do urzędu stanu cywilnego. Piękny  i wymarzony model, którego nie posiadamy może być tylko nasz na ten jeden wyjątkowy moment w naszym życiu. Wart mieć taka pamiątkę i niezapomnianą przejażdżkę.

Kiedy wiec sprawdzi się wypożyczone auto? Na pewno w przypadku wyjazdu na wakacje, w przypadku gdy nasze auto się popsuło, także to firmowe. Samochód z wypożyczalni może także służyć do transportu towaru, może nas również zawieść do ślubu, a także być autem zastępczym po wypadku.

Ja polecam Wam wypożyczalnię samochodów: http://www.autamaxi.pl/