Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/ltbseo3/domains/5powodow.pl/public_html/plugins/system/yt/yt.php on line 21 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/ltbseo3/domains/5powodow.pl/public_html/plugins/system/yt/includes/libs/yt-minify.php on line 128 5 powodów, aby kupić meble kuchenne na wymiar

5powodow.pl

Sprawdź nasze kompleksowe propozycje

Nasze zadanie

Nie wiesz dlaczego warto wybrać się na pieszą wycieczkę po polskich górach? Zastanawiasz się jakie korzyści możesz uzyskać z jeżdżenia rowerem?Nie znasz odpowiedzi na pytania o sens studiowania czy założenia własnego biznesu? My damy Ci pięć powodów do zmiany zdania, spojrzenia na sprawę pod innym kątem czy wypróbowania czegoś, do czego podchodziłeś z rezerwą. Jesteśmy przekonani, że dołączając do grona naszych czytelników otrzymasz informacje, które będą korzystne dla Ciebie i Twojego stylu życia.

5 powodów, aby kupić meble kuchenne na wymiar

Kuchnia to serce domu. Potrzebny jest tam dobry sprzęt AGD i pojemne meble. Wybór zarówno urządzeń i mebli jest bardzo ważny, ponieważ jest to wybór na lata. Warto więc zastanowić się jakie meble kuchenne będą nam potrzebne. Zobaczcie, dlaczego warto zainwestować w meble na wymiar.

 

Oszczędność miejsca

Po pierwsze, takie meble będą dopasowane do każdego miejsca. Dzięki zastosowaniu mebli pod wymiar, zagospodarowane będzie całe dostępne miejsce. Nie zostanie wolna przestrzeń w kuchni. Dzięki temu my zyskamy więcej miejsca do zagospodarowania i lepszy wizualny efekt.

Zagospodarowanie trudno dostępnych miejsc

Dzięki meblom na wymiar doskonale wypełnimy każdą kuchenną przestrzeń. Oznacza to, ze nie ma problemów z zabudowaniem kuchni, która mieści się pod skosem lub takiej, która ma bardzo nieregularny kształt. Projektant może nam również pomóc zasłonić wystające, nieestetyczne rury lub inne elementy, które przeszkadzają nam w kuchni. W przypadku gotowych zestawów meblowych, nie jest to możliwe.

Szafki według potrzeb

W przypadku mebli na wymiar możemy również wybrać takie szafki, które nam odpowiadają. Jeśli podobają nam się szuflady wysuwane, możemy wstawić do kuchni kilka takich szafek. Jeśli potrzebujemy dużo miejsca, możemy skorzystać z szafek typu cargo, czyli wysuwanych , w których stawia się produkty. Wybór i kompozycja układu takich szafek zależy już tylko od nas.

Dobór kolorów i materiałów

W meblach na wymiar możemy również indywidualnie dobrać materiał i kolor blatów, frontów szafek oraz uchwytów. Dzięki temu możemy stworzyć nietuzinkową kuchnię. Możemy ja również dobrać bezpośrednio do naszych potrzeb, na przykład, jeśli potrzebujemy bardzo odpornego blatu, mamy możliwość zainstalować go u siebie w kuchni. Podobnie z wielością wzorów i kolorów. Nasze fronty mogą wyglądać dokładnie tak jak my chcemy, a nie tak jak wygląda gotowy zestaw mebli w sklepie.

Możliwość zabudowy sprzętu

W takich meblach mogą być również zabudowane nasze sprzęty. Nie muszą one już stać na widoku, lodówka i zmywarka oraz mikrofalówka, mogą zostać zabudowane i stać się częścią  mebli kuchennych. Dzięki temu nie będą się wyróżniać na tle mebli. Plusem takiego rozwiązania jest również wrażenie estetyczne, tak zabudowana kuchnia, w jednolitych meblach, sprawi wrażenie większej i bardziej przestronnej.

Meble na wymiar mają więc wiele zalet, pozwolą zagospodarować każdą przestrzeń, dzięki nim wybierzemy rodzaje szafek i sposób ich otwierania według naszych potrzeb. Takie rozwiązanie również daje możliwość wyboru kolorów i materiałów, z których powstaną szafki oraz dzięki nim można zabudować kuchenny sprzęt AGD.