Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/ltbseo3/domains/5powodow.pl/public_html/plugins/system/yt/yt.php on line 21 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/ltbseo3/domains/5powodow.pl/public_html/plugins/system/yt/includes/libs/yt-minify.php on line 128 Zdrowie

5powodow.pl

Sprawdź nasze kompleksowe propozycje

Nasze zadanie

Nie wiesz dlaczego warto wybrać się na pieszą wycieczkę po polskich górach? Zastanawiasz się jakie korzyści możesz uzyskać z jeżdżenia rowerem?Nie znasz odpowiedzi na pytania o sens studiowania czy założenia własnego biznesu? My damy Ci pięć powodów do zmiany zdania, spojrzenia na sprawę pod innym kątem czy wypróbowania czegoś, do czego podchodziłeś z rezerwą. Jesteśmy przekonani, że dołączając do grona naszych czytelników otrzymasz informacje, które będą korzystne dla Ciebie i Twojego stylu życia.

Pięć zalet automatycznej suszarki do rąk

Suszarki automatyczne obecnie możemy znaleźć niemal w każdej łazience – w galeriach handlowych, w biurze czy na siłowni. Zazwyczaj montowane są one w publicznych obiektach, jednak coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie w swoim domu. Jakie są zalety automatycznych suszarek do rąk?

 

1. Automatyczna suszarka jest tańsza.

W przypadku wykorzystania papierowych ręczników możemy spodziewać się kosztów nawet o 99% wyższych niż przy zamontowaniu automatycznej suszarki do rąk. Systematyczne kupowanie ręczników papierowych generuje koszty, które na większą skalę mogą okazać się olbrzymie. Automatyczna suszarka do rąk nie pobiera dużej ilości energii przez co koszty związane z prądem nie będą bardzo duże. Wybierając suszarkę duża firma jest w stanie zaoszczędzić sporą sumę kosztów stałych.

 

2. Oszczędzamy środowisko.

Do produkcji papieru konieczne jest zużycie ton drewna. Warto również wiedzieć, że ręczniki papierowe są wykonywane z makulatury, więc nie nadają się do jeszcze kolejnego recyklingu. Oszczędzając papier, oszczędzamy drzewa, które dbają o nasze zdrowie i życie na Ziemi. Aspekt ten mimo że wiele osób uzna za banalny znacząco wpływa na nasze życie i na naszą przyszłość, dlatego warto pomyśleć o naszej planecie już teraz zanim nie jest za późno.

 

3. Suszarka jest wygodniejsza.

Suszarka jest wygodniejsza zarówno dla użytkowników łazienki jak i dla zaopatrujących. Nie musimy pamiętać i pilnować aby zakupić papier, regularnie go wymieniać czy wyrzucać zużytych sztuk. Ponadto wybranie ręczników papierowych wiąże się z koniecznością zakupienia koszów, pojemnika na papier co niepotrzebnie generuje koszty. Samo użycie suszarki jest również bardzo wygodne i znacznie szybsze niż wycieranie rąk w chusteczki. Urządzenie zajmuje również bardzo mało miejsca, co jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza w bardzo małych pomieszczeniach, gdzie umieszczenie podajnika z papierem i koszów byłoby trudne i niewygodne.

 

4. Dbamy o ekologię.

Automatyczna suszarka do rąk posłuży nam przez długi czas, więc koszty jakie poniesie środowisko za wyprodukowanie jednego urządzenia będą znacznie mniejsze niż w przypadku produkcji ręczników papierowych. Należy pamiętać, że przy ich produkcji jest wykorzystywana nie tylko makulatura, ale również woda, energia, olej. Podczas produkcji do otoczenia wyrzucana jest ogromna ilość dwutlenku węgla co nie pozostaje obojętne dla naszego środowiska.

 

5. Suszarka do rąk jest higieniczna

Gorące powietrze jakie wypuszczane jest z automatycznej suszarki do rąk posiada zredukowaną ilość bakterii i drobnoustrojów. Niektóre modele posiadają ponadto dodatkowe filtry, które usuwają patogeny, przez co możemy mieć pewność, e w nasze dłonie dmucha czyste powietrze. Ponadto automatyczna suszarka nie musi być obsługiwana, wystarczy, że podłożymy ręce, a ta sama się uruchomi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą automatycznych suszarek do rąk proponowanych przez ShopTuning.

 

 

5 powodów aby zostać adwokatem

1. Świadczenie pomocy osobom potrzebującym

Adwokat jest to osoba, która świadczy prawną pomoc osobom, których interesy zostały zagrożone bądź naruszone. Klientami adwokatów mogą być zarówno osoby prawne, osoby fizyczne oraz wszelkie instytucje. Nawet te, które nie posiadają nawet osobowości prawnej. A na czym polega pomoc prawna? Polega ona na reprezentowaniu danej strony przed sądem, instytucjami czy organami administracji. Praca adwokata polega także na obronie oskarżonych podczas spraw karnych. Adwokaci są zobowiązani do udzielenia porad, sporządzania opinii jak i opracowywania projektów wszelkich aktów prawnych.

Czytaj więcej...

5 powodów, dlaczego Esperal jest świetnym rozwiązaniem na problemy alkoholowe

1. Działanie esperalu pozwala na zaprzestanie picia alkoholu.

Lekarstwo esperal działa w ten sposób że pacjent nie chce zażywać alkoholu, gdyż może to się dla niego tragicznie skończyć. Jest to dość drastyczny sposób na leczenie alkoholizmu. Jednak wyróżnia się tym, że jest bardzo efektywny. W przypadku takich chorób jest to bardzo ważna cecha tego typu leczenia. Alkoholizm może doprowadzić nawet do śmierci, a więc leczenie musi być wydajne, a pacjent powinien zauważyć, że życie bez alkoholu jest o wiele lepsze. Nadużywanie alkoholu prowadzi jedynie do rozpadu rodziny i pogłębienia wcześniejszych problemów.

Czytaj więcej...

5 powodów, dla których warto odwiedzać portale fryzjerskie

Kobieca fryzura

Portale fryzjerskie zostały stworzone z myślą nie tylko o osobach ściśle zainteresowanych tematyką fryzjerską. Panuje błędne przekonanie, że przeciętny użytkownik nie ma co szukać na portalu fryzjerskim. Jest to naprawdę błędne przekonanie i w dzisiejszym artykule postaramy się udowodnić na prostych przykładach, że warto odwiedzać portale fryzjerskie.

Czytaj więcej...